Čas na serveru 15:06:17

Josef Jambor
Políčka

Id: 217703

Políčka

  •  / Políčka / Josef Jambor
  •  / Políčka / Josef Jambor
  •  / Políčka / Josef Jambor

olej/lepenka, rozměr 49 x 65 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, drobné nedostatečnosti v malbě, pod sklem zašpiněno

zobrazeno: 1136x

Vyvolávací cena:
4 800

22 000