Čas na serveru 00:29:25

Josef Jambor
Staré město

Id: 438906

Staré město

  •  / Staré město / Josef Jambor

akvarel/papír, rozměr 29 x 35 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 2103x

Vyvolávací cena:

46 000