Čas na serveru 05:55:44

Josef Jambor
Stromy

Id: 278301

Stromy

  •  / Stromy / Josef Jambor
  •  / Stromy / Josef Jambor

olej/lepenka, rozměr ve výřezu 19 x 14 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 393x

Vyvolávací cena:

7 000

2020,12-1,07,19,45,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu