Čas na serveru 08:33:49

Josef Jambor
Stromy

Id: 278301

Stromy

  •  / Stromy / Josef Jambor
  •  / Stromy / Josef Jambor

olej/lepenka, rozměr ve výřezu 19 x 14 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 867x

Vyvolávací cena:

16 500