Čas na serveru 11:59:29

Josef Jambor
U lesa

Id: 191902

U lesa

  •  / U lesa / Josef Jambor
  •  / U lesa / Josef Jambor
  •  / U lesa / Josef Jambor

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 18 x 13,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, nerámováno, volně loženo

zobrazeno: 1497x

Vyvolávací cena:

2 300