Čas na serveru 16:19:30

Josef Jelínek
Zimní les

Id: 1616

Zimní les

  •  / Zimní les / Josef Jelínek
  •  / Zimní les / Josef Jelínek
  •  / Zimní les / Josef Jelínek

olej/karton, rozměr ve výřezu 21 x 28 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3266x

Vyvolávací cena:
1 300

6 051