Čas na serveru 16:57:18

Josef Jíra
Z Benátek

Id: 294902

Z Benátek

  •  / Z Benátek / Josef Jíra
  •  / Z Benátek / Josef Jíra
  •  / Z Benátek / Josef Jíra
  •  / Z Benátek / Josef Jíra

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 42,5 x 60,5 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně věnování, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 11634x

Vyvolávací cena:

30 000