Čas na serveru 15:42:25

Josef (Joža) Koudelka
Košíkář

Id: 1008

Košíkář

  •  / Košíkář / Josef (Joža) Koudelka

olej/překližka, rozměr 64 x 44 cm, signováno vpravo dole J. Koudelka, datováno 43, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1839x

Vyvolávací cena:

9 200