Čas na serveru 14:17:58

Josef Konečný
Kytice

Id: 234703

Kytice

  •  / Kytice / Josef Konečný
  •  / Kytice / Josef Konečný
  •  / Kytice / Josef Konečný
  •  / Kytice / Josef Konečný

olej/plátno, rozměr 64 x 55 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám,na zadní straně autorův štítek a záruční list,po

zobrazeno: 1400x

Vyvolávací cena:

8 000