Čas na serveru 01:57:07

Josef Konečný
Kytice

Id: 283403

Kytice

  •  / Kytice / Josef Konečný
  •  / Kytice / Josef Konečný
  •  / Kytice / Josef Konečný

olej/plátno, rozměr 65 x 50 cm, značeno vpravo dole, v minulosti restaurováno, rentoilováno, lehce poškozený rám

zobrazeno: 1946x

Vyvolávací cena:
2 800

10 000