Čas na serveru 11:50:41

Josef Konečný
Před vesničkou

Id: 18908

Před vesničkou

  •  / Před vesničkou / Josef Konečný

tempera/karton, rozměr 25,5 x 34 cm, signováno vlevo dole, datováno 37, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2435x

Vyvolávací cena:
800