Čas na serveru 13:44:02

Josef Konečný
Šeříky

Id: 161103

Šeříky

  •  / Šeříky / Josef Konečný
  •  / Šeříky / Josef Konečný
  •  / Šeříky / Josef Konečný
  •  / Šeříky / Josef Konečný

olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo, poškozený rám, lokálně poškozená malba

zobrazeno: 1689x

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

14.1.2019, 21:51:00

14.1.2019 21:45 1 200 Kč