Čas na serveru 02:20:55

Josef Konečný Žar
Portrét Aničky

Id: 222704

Portrét Aničky

  •  / Portrét Aničky / Josef  Konečný Žar

olej/plátno, rozměr 59 x 48 cm, značeno a datováno vlevo dole, otluky na rámu

zobrazeno: 3178x

Vyvolávací cena:

18 500