Čas na serveru 13:50:15

Josef Král
Na říčním břehu

Id: 327701

Na říčním břehu

  •  / Na říčním břehu / Josef Král

olej/karton, rozměr 47 x 33 cm, značeno vpravo dole, rámováno, na zadní straně potvrzení pravosti PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 5544x

Vyvolávací cena:

19 500