Čas na serveru 04:05:23

Josef Král
Říční bagr

Id: 135204

Říční bagr

  •  / Říční bagr / Josef Král
  •  / Říční bagr / Josef Král
  •  / Říční bagr / Josef Král

olej/karton, rozměr 19,5 x 27 cm, signováno vpravo dole, kolem roku 1913, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 4159x

Vyvolávací cena:

7 000