Čas na serveru 00:43:02

Josef Lada
Dobrodinec

Id: 328308

Dobrodinec

  •  / Dobrodinec / Josef Lada
  •  / Dobrodinec / Josef Lada

kresba tuší/papír, rozměr listu 16,3 x 12,4 cm, neznačeno, popsáno na zadní straně, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 5843x

Vyvolávací cena:

34 000

Účastníci: 20

Příhozy: 50