Čas na serveru 16:43:30

Josef Lada
Kočičí slečna

Id: 1503

Kočičí slečna

  •  / Kočičí slečna / Josef Lada

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 16 x 13 cm, nesignováno, původem z pozůstalosti režiséra Elmara Klose, paspartováno, zaskleno, poškozeno plísní, původní stav

zobrazeno: 1977x

Vyvolávací cena:

1.12.2014, 20:42:00

1.12.2014 15:57 4 500 Kč