Čas na serveru 03:05:38

Josef Lada
Konvolut dvou barevných kreseb

Id: 2029

  •  / Konvolut dvou barevných kreseb / Josef Lada

kombinovaná technika/tuž/akvarel/papír, rozměr ve výřezu jednotlivých kreseb 7 x 14 cm, signováno vždy vpravo dole monogramem, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2082x

Vyvolávací cena:
7 500

15 501