Čas na serveru 10:07:10

Josef Lada
Na nábřeží

Id: 163302

Na nábřeží

  •  / Na nábřeží / Josef Lada
  •  / Na nábřeží / Josef Lada
  •  / Na nábřeží / Josef Lada

kolorovaná kresba/papír, rozměr listu 12,5 x 13,5 cm, nesignováno, paspartováno, nerámováno, volně loženo, reprodukováno v Humoristických listech 1916

zobrazeno: 4029x

Vyvolávací cena:

63 000

Příhozy: 57