Čas na serveru 09:20:58

Josef Lada
Vánoce

Id: 276701

Vánoce

  •  / Vánoce / Josef Lada
  •  / Vánoce / Josef Lada
  •  / Vánoce / Josef Lada
  •  / Vánoce / Josef Lada

tisková technika/papír, rozměr listu 91 x 61,5 cm, značeno v tisku, zaskleno, list dvakrát přeložen, poškozen viz foto, oděrky na rámu

zobrazeno: 3629x

Vyvolávací cena:

21 000

Příhozy: 53