Čas na serveru 16:21:40

Josef Lada
Velikonoce

Id: 294901

Velikonoce

  •  / Velikonoce / Josef Lada
  •  / Velikonoce / Josef Lada
  •  / Velikonoce / Josef Lada
  •  / Velikonoce / Josef Lada

tisková technika/papír, rozměr listu 92,5 x 64 cm, značeno v tisku s datací, drobná povrchová poškození zaskleno, stav viz foto, oděrky na rámu

zobrazeno: 10498x

Vyvolávací cena:

28 000

Příhozy: 58