Čas na serveru 18:16:15

Josef Lada
Zima

Id: 413004

Zima

  •  / Zima / Josef Lada
  •  / Zima / Josef Lada
  •  / Zima / Josef Lada
  •  / Zima / Josef Lada
  •  / Zima / Josef Lada

tisková technika/papír, rozměr ve výřezu 55 x 85 cm, značeno a datováno v tisku vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, v pravém horním rohu natržený papír, lokálně potřísněno

zobrazeno: 1584x

Vyvolávací cena:

20.6.2023, 21:32:00

14.6.2023 12:52 2 500 Kč