Čas na serveru 13:40:42

Josef Liesler
Bez názvu

Id: 270119

Bez názvu

  •  / Bez názvu / Josef Liesler
  •  / Bez názvu / Josef Liesler
  •  / Bez názvu / Josef Liesler
  •  / Bez názvu / Josef Liesler

litografie/papír, rozměr ve výřezu 32 x 26 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, zažloutlý papír, paspartováno, zaskleno, stav viz foto,po

zobrazeno: 1010x

Vyvolávací cena:
800

1 400

2020,11-1,09,19,30,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu