Čas na serveru 13:11:19

Josef Liesler
Bez názvu

Id: 270119

Bez názvu

  •  / Bez názvu / Josef Liesler
  •  / Bez názvu / Josef Liesler
  •  / Bez názvu / Josef Liesler
  •  / Bez názvu / Josef Liesler

litografie/papír, rozměr ve výřezu 32 x 26 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, zažloutlý papír, paspartováno, zaskleno, stav viz foto,po

zobrazeno: 3682x

Vyvolávací cena:
800

1 600