Čas na serveru 01:35:20

Josef Liesler
Hlava

Id: 190416

Hlava

  •  / Hlava / Josef Liesler
  •  / Hlava / Josef Liesler
  •  / Hlava / Josef Liesler

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 18 cm, siggováno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1175x

Vyvolávací cena:
1 800

10 050