Čas na serveru 22:39:32

Josef Liesler
Konvalinky

Id: 195103

Konvalinky

  •  / Konvalinky / Josef Liesler

tempera/lepenka, rozměr ve výřezu 31,5 x 22,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 3632x

Vyvolávací cena:

9 000