Čas na serveru 00:49:29

Josef Liesler
Na kočáru

Id: 135206

Na kočáru

  •  / Na kočáru / Josef Liesler
  •  / Na kočáru / Josef Liesler
  •  / Na kočáru / Josef Liesler

litografie/papír, rozměr ve výřezu 14 x 10 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno

zobrazeno: 472x

Vyvolávací cena:
500

700