Čas na serveru 06:30:16

Josef Liesler
Senát

Id: 145404

Senát

  •  / Senát / Josef Liesler
  •  / Senát / Josef Liesler
  •  / Senát / Josef Liesler
  •  / Senát / Josef Liesler

litografie/papír, rozměr ve výřezu 31 x 41 cm, signováno vpravo dole, datováno, vlevo dole č. 264/300, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 399x

Vyvolávací cena: