Čas na serveru 15:07:14

Josef Loukota
Starý muž

Id: 64129

Starý muž

  •  / Starý muž / Josef Loukota
  •  / Starý muž / Josef Loukota
  •  / Starý muž / Josef Loukota

olej/plátno, rozměr 49 x 39 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1797x

Vyvolávací cena: