Čas na serveru 12:48:50

Josef Loukota
Věšení prádla

Id: 145410

Věšení prádla

  •  / Věšení prádla / Josef Loukota

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 23 x 28 cm, signováno vpravo dole, datováno, věnování, paspartováno, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 8121x

Vyvolávací cena:
1 200

3 100