Čas na serveru 03:32:35

Josef Neugebauer
Zátiší

Id: 152506

Zátiší

  •  / Zátiší / Josef Neugebauer
  •  / Zátiší / Josef Neugebauer
  •  / Zátiší / Josef Neugebauer

olej/plátno, rozměr 108 x 88 cm, signováno vpravo dole, rentoilováno, místy poškozená malba, nerámováno

zobrazeno: 2077x

Vyvolávací cena:

22 000