Čas na serveru 22:40:20

Josef Novák_
Staroměstská radnice

Id: 144101

Staroměstská radnice

  •  / Staroměstská radnice / Josef Novák_

olej/plátno, rozměr 62 x 47 cm, signováno vpravo dole, datováno 1911, značně poškozený rám

zobrazeno: 865x

Vyvolávací cena: