Čas na serveru 08:22:29

Josef Peca
Figura

Id: 171202

Figura

  •  / Figura / Josef Peca
  •  / Figura / Josef Peca
  •  / Figura / Josef Peca

kombinovaná technika/pastel/papír, rozměr 90 x 62 cm, signováno a datováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2047x

Vyvolávací cena:

6 000