Čas na serveru 00:01:00

Josef Písecký (Liška)
Benátky

Id: 395302

Benátky

  •  / Benátky / Josef Písecký (Liška)

olej/plátno na kartonu, rozměr 50 x 60 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 2934x

Vyvolávací cena:

51 000

Příhozy: 68