Čas na serveru 22:50:59

Josef Písecký (Liška)
Červánky v moři

Id: 120806

Červánky v moři

  •  / Červánky v moři / Josef Písecký (Liška)

olej/plátno/karton, rozměr 50 x 60 cm, signováno vlevo dole, datováno 1928, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 677x

Vyvolávací cena:

26 000