Čas na serveru 09:35:38

Josef Písecký (Liška)
Mořské pobřeží

Id: 383301

Mořské pobřeží

  •  / Mořské pobřeží / Josef Písecký (Liška)

olej/plátno, rozměr 27 x 49,5 cm, značeno vlevo dole, lehké poškození v ploše, poškozený rám

zobrazeno: 16016x

Vyvolávací cena:
2 800

46 005

Příhozy: 76