Čas na serveru 11:21:16

Josef Písecký (Liška)
Průhled na moře

Id: 56304

Průhled na moře

  •  / Průhled na moře / Josef Písecký (Liška)

olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, signováno vpravo dole, datováno 1914, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1224x

Vyvolávací cena:

4 700