Čas na serveru 07:36:22

Josef Procházka
Setkání u rybníka

Id: 86102

Setkání u rybníka

  •  / Setkání u rybníka / Josef Procházka

olej/plátno/karton, rozměr 40 x 49,5 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v původním stavu

zobrazeno: 2819x

Vyvolávací cena:

36 000