Čas na serveru 15:14:27

Josef Procházka
Setkání u rybníka

Id: 86102

Setkání u rybníka

  •  / Setkání u rybníka / Josef Procházka

olej/plátno/karton, rozměr 40 x 49,5 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v původním stavu

zobrazeno: 1974x

Vyvolávací cena:

36 000