Čas na serveru 10:59:43

Josef Procházka
Zasněžená cesta

Id: 199401

Zasněžená cesta

  •  / Zasněžená cesta / Josef Procházka

olej/plátno, rozměr 61 x 91 cm, značeno vpravo dole, dekorativně adjustováno

zobrazeno: 1971x

Vyvolávací cena:
16 000

17 500

2019,09-1,03,20,32,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu