Čas na serveru 22:40:59

Josef Procházka
Zasněžená cesta

Id: 199401

Zasněžená cesta

  •  / Zasněžená cesta / Josef Procházka

olej/plátno, rozměr 61 x 91 cm, značeno vpravo dole, dekorativně adjustováno

zobrazeno: 3327x

Vyvolávací cena:
16 000

29 000