Čas na serveru 19:58:07

Josef Šíma
Kapky světla

Id: 116001

Kapky světla

  •  / Kapky světla / Josef  Šíma
  •  / Kapky světla / Josef  Šíma
  •  / Kapky světla / Josef  Šíma
  •  / Kapky světla / Josef  Šíma

kombinovaná technika/akvarel/kvaš/papír, rozměr listu 64,7 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 1956, paspartováno, zaskleno, rámováno, provenience: velmi významná známá pražská sbírka

zobrazeno: 4714x

Vyvolávací cena:
80 000

170 000

2018,01-1,22,22,14,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 5 000 Kč

Přihazovat do limitu