Čas na serveru 04:57:30

Josef Soukup
Mořská laguna

Id: 43405

Mořská laguna

  •  / Mořská laguna / Josef Soukup

olej/plátno/karton, rozměr 25 x 34 cm, signováno vpravo dole, datováno 37, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2432x

Vyvolávací cena:
1 200

7 055