Čas na serveru 07:26:43

Josef Sudek
Zátiší s lahví a melounem

Id: 194401

Zátiší s lahví a melounem

  •  / Zátiší s lahví a melounem / Josef Sudek

fotografie, rozměr 30 x 22,5 cm, signováno na zadní straně, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 3480x

Vyvolávací cena:

61 000

Příhozy: 86