Čas na serveru 03:47:40

Josef Svoboda
Poutníci

Id: 30901

Poutníci

  •  / Poutníci / Josef  Svoboda
  •  / Poutníci / Josef  Svoboda
  •  / Poutníci / Josef  Svoboda

olej/plátno, rozměr 88 x 88 cm, signováno vlevo dole, lokálně drobně oloupána barva, oděrky na rámu, obraz i rám v původním dobrém stavu

zobrazeno: 1257x

Vyvolávací cena:

7 000