Čas na serveru 22:51:38

Josef Svoboda
Rybáři na Jadranu

Id: 90035

Rybáři na Jadranu

  •  / Rybáři na Jadranu / Josef  Svoboda

olej/plátno, rozměr 90 x 90 cm, signováno vpravo dole, oděrky na novodobém rámu, původní stav, PO

zobrazeno: 1185x

Vyvolávací cena:

17 500