Čas na serveru 06:36:53

Josef Syrový
Večer v přístavu

Id: 483

Večer v přístavu

  •  / Večer v přístavu / Josef Syrový

akvarel/kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 36 x 48,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 2856x

Vyvolávací cena:
900

900

27.8.2013, 21:15:00

23.8.2013 21:27 900 Kč