Čas na serveru 16:51:54

Josef Ullmann
Konvolut tří kusů

Id: 390017

Konvolut tří kusů

  •  / Konvolut tří kusů / Josef Ullmann

Plenérové skici, 1) akvarel/papír, rozměr ve výřezu 8,5 x 13,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, pasparta místy znečištěná, 2) akvarel/papír, rozměr ve výřezu 8,5 x 13,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, mírně znečištěno, 3) akvarel/papír, rozměr ve výřezu 7,5 x 8 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu, na zadní straně věnování autora

zobrazeno: 1284x

Vyvolávací cena:

15 000