Čas na serveru 23:10:04

Josef Ullmann
Mezi poli

Id: 405413

Mezi poli

  •  / Mezi poli / Josef Ullmann
  •  / Mezi poli / Josef Ullmann
  •  / Mezi poli / Josef Ullmann

olej/karton, rozměr 49 x 66 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 4418x

Vyvolávací cena:

23 000