Čas na serveru 13:14:48

Josef Ullmann
Na moři

Id: 390002

Na moři

  •  / Na moři / Josef Ullmann
  •  / Na moři / Josef Ullmann
  •  / Na moři / Josef Ullmann

olej/karton, rozměr 32 x 40 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 10079x

Vyvolávací cena:

76 000

Příhozy: 62