Čas na serveru 23:27:13

Josef Ullmann
Nocturno

Id: 414801

Nocturno

  •  / Nocturno / Josef Ullmann
  •  / Nocturno / Josef Ullmann
  •  / Nocturno / Josef Ullmann
  •  / Nocturno / Josef Ullmann

olej/karton, rozměr 49,5 x 39 cm, značeno vpravo dole, rámováno, přiložen znalecký posudek PhDr. Mgr. Michaela Zachaře, opatřeno výstavním štítkem (viz foto)

zobrazeno: 2251x

Vyvolávací cena:

55 000

Příhozy: 61