Čas na serveru 15:48:41

Josef Ullmann
Podzim

Id: 412004

Podzim

  •  / Podzim / Josef Ullmann
  •  / Podzim / Josef Ullmann
  •  / Podzim / Josef Ullmann

olej/karton, rozměr 54 x 58 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1608x

Vyvolávací cena:

42 000

Příhozy: 51