Čas na serveru 20:59:12

Josef Ullmann
Potůček

Id: 2243

Potůček

  •  / Potůček / Josef Ullmann
  •  / Potůček / Josef Ullmann
  •  / Potůček / Josef Ullmann

olej/karton, rozměr 55 x 69 cm, signováno vpravo dole Ulman, datováno 1904, oděrky na rámu, vše v původním dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 5202x

Vyvolávací cena:
17 000

73 600

Příhozy: 49