Čas na serveru 11:11:03

Josef Ullmann
Požáry

Id: 34609

Požáry

  •  / Požáry / Josef Ullmann
  •  / Požáry / Josef Ullmann
  •  / Požáry / Josef Ullmann

olej/karton, rozměr 24,5 x 30 cm, signováno vlevo dole, datováno 1913, popis, zaskleno, otluky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1828x

Vyvolávací cena:

18 800